ASIR Nástěnná police LAM011 – Elegantní kousek v černo-bílém provedení

ASIR Nástěnná police LAM011 je báječným nástěnným pomocníkem i ideální praktickou ozdobou na jakoukoliv zeď. Je to kousek, který vám zpříjemní prostor, doplní design vašeho bytu a zároveň vám poskytne prostor pro umístění různých dekorací, květin, knih, CD nebo DVD.

Skvělý pomocník kdekoliv

Nástěnnou polici LAM011 můžete nainstalovat na zeď v jakémkoliv pokoji a všude bude dobře sloužit. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, do ložnice nebo do pracovny. Díky elegantnímu designu se hodí do různých stylů a interiérů.

Ruční výroba a kombinace přírodního dřeva a kovových držáků

Nástěnná police LAM011 byla vyrobena ručně ze smrkového dřeva, které bylo natřeno bílou barvou. Tento materiál zajišťuje nejen trvanlivost, ale i krásný vzhled. Samotná police je doplněna o kovové držáky, které jsou černé barvy. Tento kontrast vytváří hezký estetický dojem a dokáže upoutat pozornost.

Rozměry a jednoduchá instalace

Nástěnná police LAM011 má rozměry: Šířka: 60 cm Výška: 16 cm Hloubka: 14 cm (2 kusy). Tyto rozměry zajišťují dostatek prostoru pro různé věci a zároveň zaujmou vzhledem svého kompaktního designu. Police lze připevnit na zeď pomocí jednoduché instalace, kterou snadno zvládne každý. Stačí použít správný nástroj pro připevnění na zeď a police budou stabilně držet na místě.

ASIR Nástěnná police LAM011 je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají praktickou dekoraci pro svůj interiér. Pokud si ji chcete zakoupit, navštivte stránku https://www.nabytekted.cz/produkt/asir-nastenna-police-lam011-cerna-bila.

ASIR Nástěnná police LAM011