ASSENTO SARI 311M: Zahradní nábytek v žluté, šedé a černé barvě od ASIRu

Krásná sestava zahradního nábytku pro vaši zahradu!

Sestava zahradního nábytku ASSENTO SARI 311M je složená ze třímístné pohovky, dvou křesel a konferenčního stolku v kombinaci černé, šedé a žluté barvy. Tento moderní zahradní nábytek určitě bude okouzlující výbavou vaší zahrady, terasy nebo balkonu. A co víc, tato sestava nabízí maximum pohodlí a komfortu pro vaši relaxaci.

ASSENTO SARI 311M zahradní nábytek

ASSENTO SARI 311M je zahradní nábytek, do kterého se pohodlně usadíte a potěší nejen v pěkných letních dnech. Pokud máte rádi pestrobarevné kousky nábytku, tato sestava je přesně pro vás. Sestava ASSENTO SARI 311M má totiž zajímavou kombinaci tří barev: žluté, šedé a černé.

ASSENTO SARI 311M detail

Tento moderní zahradní nábytek má perfektně dokonalé proporce a design, který je opravdu vkusný. Je vyroben z černého hliníkového rámu, z desek tropického stromu Iriko. Polstrování: 28 DNS pěny a akrylové šedo-žluté snadno čistitelné látky.

3místná pohovka

Velikost: Šířka: 197 cm Hloubka: 77 cm, Výška: 67 cm Max. nosnost: 200 kg

ASSENTO SARI 311M zahradní nábytek

Křesla

Velikost: Šířka: 77 cm Výška: 67 cm Hloubka: 77 cm, Max. nosnost: 150 kg

ASSENTO SARI 311M židle

Konferenční stolek

Velikost: Šířka: 150 cm Hloubka: 75 cm Výška: 90 cm Látkový polštář (2 kusy)

ASSENTO SARI 311M Konferenční stolek

Vychutnávejte si své letní dny v moderním stylu s tuto zahradní sestavou ASSENTO SARI 311M.

ASSENTO SARI 311M je kvalitní zahradní nábytek, který splňuje náročné požadavky na design a praktický využití. A protože je velmi pohodlný, bude vždy oblíbeným místem ke kde si můžete odpočinout a vychutnat si svůj volný čas.

Nabídnou vám vysoký komfort a přidanou hodnotou pro vaši zahradu. Tak si zajistěte tento skvělý kousek nábytku a užívejte si chvíle v pohodlí s rodinou a přáteli.

ASIR ASSENTO SARI 311M – Více informací zde!