Borovicová bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi od WOOOD v rozměru 85×195 cm – ideální kombinace stylového designu a praktického úložného prostoru

Dopřejte si nový kousek, který promění váš domov v inspiraci pro ostatní. Jestliže hledáte něco, co v sobě spojuje praktičnost a stylový design, jste na správné adrese. Borovicová bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi od značky WOOOD je totiž tou nejlepší volbou.

Shabby styl od WOOOD

Značka WOOOD patří mezi nábytkářské velikány, kteří shabby styl prostě umí. Robustní, moderní a současně atraktivní nábytek vdechne vašemu interiéru neopakovatelnou atmosféru. Drobné nedokonalosti na povrchu činí každý kousek originální a píše jeho vlastní příběh.

Certifikované dřevo FSC

Nábytek se pyšní certifikátem FSC, jenž zaručuje, že dřevo použité při výrobě pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů. Tuto skutečnost ocení nejen lidé, kteří dbají na ekologii a udržitelnost, ale i ti, kteří si chtějí být jisti kvalitou a pevností nábytku.

Záruka kvality a spokojenosti

Výrobce poskytuje na šatní skříň s posuvnými dveřmi z březového dřeva záruku 24 měsíců. V případě jakýchkoli problémů se můžete obrátit na profesionální servis, který se postará o vše potřebné.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šatní skříň od značky WOOOD! Zamilujete si ji zejména pro její praktickost, ale i pro působivý design, který rozzáří váš interiér. Objednat si ji můžete na stránkách www.skvelynabytek.cz.