Černé tříramenné závěsné svítidlo Sotto Luce Uno s detaily ve stříbrné barvě

Sháníte minimalistické a moderní osvětlení s industriálním nádechem? Takové, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj zbytečně odvádělo pozornost? Právě jste ho našli. Jen žárovka, která se navíc oproti těm klasickým liší ve tvaru cívky, která po rozsvícení tvoří neskutečnou vizuální hru světel, a kabel. To je Sotto Luce.

Výjimečnost Sotto Luce

Čím jsou svítidla od Sotto Luce výjimečná?

  • Každé světlo je vyrobeno v manufaktuře ve slunném Španělsku.
  • Veškeré komponenty jsou vybírány pečlivě tak, aby zaručily kvalitu a dlouhověkost svítidel.
  • Součástky a materiály pochází výlučně z Evropy.

Designové kousky zaručeně rozsvítí vaši domácnost. Svítidla od Sotto Luce jsou krásné a praktické zároveň. Černé tříramenné závěsné svítidlo Uno s detaily ve stříbrné barvě vypadá neuvěřitelně elegantně a moderně. Dokonale zapadne do různých typů interiérů, ať už budete mít moderní městský byt, nebo se budete chtít vrátit ke kořenům a zavést do svého domova industriální styl.

Funkcionalita jako hlavní priorita

Bezpečnost a komfort jsou pro nás zcela klíčové, a z toho důvodu jsme se rozhodli vložit do našich svítidel další praktické prvky.

Poznámka: Postranní háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Upozornění: Délka kabelů je nastavitelná. Z bezpečnostních důvodů by však měl jakékoliv změny provádět kvalifikovaný odborník.

Sotto Luce Uno

Vyzkoušejte Sotto Luce svítidla i vy a nebudete litovat. Dopřejte si úžasnou kvalitu, luxus a unikátní design. Naše svítidla ozvláštní váš interiér a dodají mu úplně nový rozměr. Naši zákazníci jsou nadšeni a my víme, že i vy se zamilujete.

Nebojte se být nekonvenční a vyrazte za novým. Sotto Luce vám nabízí světlo, na které nezapomenete.