Dřezová baterie Alveus Roxa s otočným raménkem v béžovém provedení – recenze a vlastnosti


Dřezová baterie Alveus Roxa s otočným raménkem v béžovém provedení

Alveus Roxa dřezová baterie

O produktu

Dřezová baterie Alveus Roxa s otočným raménkem je páková stojánková baterie vhodná pro každou kuchyni. V béžovém provedení působí elegantně a moderně. Je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje matným povrchem, který zaručuje dlouhodobou trvanlivost a odolnost vůči poškození.

Vlastnosti

Baterie má výšku 35,1 cm a otočné raménko, díky kterému můžete snadno ovládat tok vody a dosáhnout bezproblémového mytí nádobí v dřezu. Pro správnou funkčnost baterie je důležité mít tlak vody minimálně 0,5 bar.

Kvalita

Alveus Roxa je kvalitní dřezová baterie, která byla navržena s důrazem na detail. Výrobce přizpůsobil baterii moderním trendům a potřebám zákazníků. Baterie disponuje moderním designem a výborným zpracováním, díky čemuž je její použití velmi příjemné.

Montáž

Baterie Alveus Roxa se snadno namontuje do každé kuchyně. Pokud jste zvyklí montovat domácí spotřebiče sami, určitě s montáží nebudete mít žádný problém. K baterii je přiložen návod na montáž, který vám pomůže v osazení baterie do vaší kuchyně.

Alveus Roxa dřezová baterie

Závěr

Alveus Roxa dřezová baterie s otočným raménkem v béžovém provedení je skvělou volbou pro každou moderní kuchyni. Díky své kvalitě, snadné montáži, modernímu designu a ovládání vody, splní Vaše očekávání. Pořídíte ji za velmi přijatelnou cenu na Velký Nábytek. Tak neváhejte a pořiďte si Alveus Roxa dřezovou baterii i vy.