Držák na toaletní papír MEXEN ZOJA chrom – praktický pomocník do koupelny

K tomu aby byla koupelna nejen funkční, ale také designově celistvá, je vhodné ji obohatit koupelnovými doplňky. Jedna z možností je využít k tomuto účelu držáky na toaletní papír. Tyto držáky jsou ideální volbou pro ty, kteří v interiéru preferují funkčnost, jednoduchost a čistý design bez zbytečností. Tento typ držáku je velice praktický, nezabírá mnoho prostoru a působí minimalisticky.

Držák ze série ZOJA je exkluzivní toaletní držák vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v barvě chromu. Model je odolný vůči mechanickým poškozením, jeho povrch je mimořádně hladký a dobře se udržuje. Produkt tohoto typu se bude vyjímat v každém moderním koupelnovém interiéru.

Vlastnosti držáku na toaletní papír MEXEN ZOJA chrom

  • Materiál: mosaz
  • Povrchová úprava: chrom
  • Šířka: 135 mm
  • Výška: 105 mm
  • Vzdálenost od stěny: 70 mm

Podívejte se i na další produkty ze série Mexen ZOJA.

Kromě praktičnosti má tento držák na toaletní papír také estetickou funkci. Jeho moderní vzhled dokonale doplní minimalistický interiér koupelny. Z chromované mosazi je nejen kvalitní a odolný, ale také se snadno udržuje v čistotě. Protože je tak štíhlý a nenápadný, může být umístěn prakticky kdekoliv, aniž by rušil celkový dojem.

Držák na toaletní papír MEXEN ZOJA chrom
Foto: www.isolund.cz

Když si vybíráte držák na toaletní papír, měli byste brát v úvahu, jak se vámi vybraný produkt hodí do interiéru, a zda splní vaše požadavky na praktičnost a vzhled. Pokud hledáte jednoduchý a elegantní držák, pak je držák na toaletní papír MEXEN ZOJA chrom tou správnou volbou.

Pokud vás tento produkt zaujal, najdete ho na stránkách našeho e-shopu, nebo si ho můžete prohlédnout v naší showroom. Zde si můžete objednat Držák na toaletní papír MEXEN ZOJA chrom.