Komoda SOMER 120: dokonalý kus nábytku v dub artisan/černém lesku


Komoda SOMER 120 je dokonalým kusem nábytku, který se stane hlavní dominantou vašeho obývacího pokoje. Jeho dřevěný design v kombinaci s elegantním černým leskem je ohromující a okouzlující.

Potěší vaše oči i vaše peněženku

Tato komoda není jen krásná, je také velmi praktická. Je vyrobena z lamina tloušťky 16 mm, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Navíc se jedná o bezpečnou investici, která vás nezruinuje, protože je cenově velmi dostupná.

Unikátní design

Design této komody je opravdu jedinečný. Pokud se podíváte na její detaily a na materiály, zjistíte, že se jedná o mistrovské dílo. Když k tomu přidáme jeho velikost, nesmíme zapomenout na úložný prostor. Jeho rozměry jsou 120 x 80 x 40 cm, takže se do ní vejde spousta věcí, což je pro každého uživatele velkou výhodou.

Výjimečná kvalita a odolnost

Dvířka této komody jsou vyrobená z kvalitního laminovaného dřeva, které je díky svému složení velmi odolné proti poškození. Navíc se snadno čistí a udržuje v původním stavu. Pokud se rozhodnete pořídit si tuto komodu a využijete odkaz https://www.crosta.cz/produkt/komoda-somer-120-dub-artisan-cerny-lesk, objevíte svět plný krásných a kvalitních kousků nábytku.

Dodáváno v demontu

Pokud se rozhodnete pro tuto komodu, dostanete ji dodávanou v demontu. Ale nemusíte mít strach, protože dodání obsahuje veškeré díly, nářadí a návod k montáži, abyste ji mohli snadno a rychle sestavit.

Komoda SOMER 120

Věříme, že tato komoda přispěje k tomu, abyste se cítili skutečně pohodlně a že budete její využívání neustále náležitě ocenit.