Krémově bílá jídelní židle Dan-Form Plenti s černou podnoží – recenze a detailní popis produktu

Dan-Form Plenti židle

Úvodní slovo

Židle by měla být nejen funkční, ale i elegantní. To samé platí i o jídelní židli Dan-Form Plenti. V této recenzi se budeme podrobně věnovat tomuto produktu, abyste si mohli udělat představu, zda-li je vhodný právě pro Vaše potřeby.

Design

Design jídelní židle je rozhodující pro celkový dojem interiéru. Dan-Form Plenti přináší jedinečný a moderní design. Krémově bílá barva sedáku a opěradla z látky v kombinaci s černou kovovou podnoží dodávají židli elegantní vzhled.

Dan-Form Plenti detail

Pohodlí

Nebudeme si nic nalhávat, hlavním účelem jídelní židle je poskytnout maximální pohodlí během jídla. Dan-Form Plenti disponuje pohodlným polstrováním na sedáku a opěradle – i po delší době se na židli budete cítit dobře a pohodlně.

Kvalita a zpracování

Důležitou vlastností jakéhokoliv produktu je kvalita a precizní zpracování. Dan-Form Plenti je vyroben z kvalitních materiálů a je pevně sestaven. Ocelová konstrukce podnoží je velmi stabilní a zajišťuje bezpečnost a spolehlivost na jakémkoliv povrchu.

Rozměry

Při výběru jídelní židle je důležité mít na zřeteli také rozměry. Dan-Form Plenti má výšku 86 cm, šířku 55 cm a hloubku 59 cm. Tvar sedáku a opěradla této židle se dokonale přizpůsobuje tělu a zajistí tak pohodlné sezení.

Závěr

Jídelní židle Dan-Form Plenti je moderní, elegantní a kvalitní produkt, který rozhodně stojí za zvážení. Pokud hledáte funkční, pohodlnou a esteticky pěknou židli pro váš obývací nebo jídelní pokoj, bude právě tato židle tou nejlepší volbou pro Vás. Koupit si ji můžete zde: Dan-Form Plenti židle zde.