Moderní postel Bregen 180x200cm – vkusná vínová designová novinka


Najděte si novou manželskou postel!

Moderní postel Bregen nyní za TOP cenu! Její cena platí pro potah na fotografii, tedy vínové žinilky. Postel nezahrnuje matraci, avšak rošt je v ceně postele. Celková nosnost postele je 250kg. Parametry postele jsou tyto: 223x200cm, ložná plocha 180x200cm, výška rámu 34cm (výška lehací plochy dle zvolené matrace) a výška čela 93cm. Koho by nelákaly tyto přitažlivě oblé tvary! Postel Bregen bude ozdobou vaší ložnice. Její elegantní design vás nikdy nepřestane bavit. Vysoké čelo oceníte třeba při sledování filmu nebo snídani do postele.

Kvalitní spánek je základem úspěšného startu do nového dne!

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána bez matrace, aby si každý mohl zvolit matraci, která mu nejvíce vyhovuje.

Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.

Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě. Zde si můžete zakoupit manželskou postel Bregen. S novou postelí přijde i nový elán do vaší ložnice. Nečekejte a staňte se majitelem této krásné postele již dnes!