Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem chrom 31604000

Hansgrohe Focus je kvalitní a moderní umyvadlová baterie, která se hodí do každé koupelny. Kromě toho, že baterie vypadá velmi elegantně, disponuje i dvěma praktickými funkcemi, které ji odlišují od běžných baterií na trhu – klikovým uzávěrem a klikovým ventilcem.

Páková stojánková umyvadlová baterie s clic-clacem v chromovém provedení

Tato umyvadlová baterie je vyrobena v chromovém provedení, což ji odlišuje od baterií, které jsou vyrobeny z jiných materiálů. Chrom vypadá velmi elegantně, je velmi odolný a snadno se udržuje. Průtok baterie je 5 litrů/minutu, což znamená, že voda teče plynule a nedochází k nepříjemným překvapením. Výška baterie je 13,3 cm, ramínko je ve výšce 5,3 cm.

Praktický klikový uzávěr

Jedním z mnoha přínosů této umyvadlové baterie je praktický klikový uzávěr. Díky tomuto uzávěru můžete jednoduše a rychle uzavřít vodu, aniž byste museli otáčet ventilcem. Stačí jen jediný klik a voda je okamžitě zastavena.

Jednoduché ovládání pomocí klikového ventilce

Další přínos této umyvadlové baterie je klikový ventil, který umožňuje snadné ovládání. Díky tomuto ventilu můžete jednoduše a rychle regulovat teplotu vody. Stačí jen kliknout a získáte přesnou teplotu, kterou si přejete.

Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem chrom 31604000

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Navíc je baterie precizně zpracována, což znamená, že nedochází k žádnému úniku vody a baterie nepoškozuje vaši koupelnu.

Jednoduchá montáž a údržba

Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus je velmi snadno montovatelná a přichází s veškerým potřebným příslušenstvím. Díky tomu můžete baterii snadno namontovat sami, aniž byste museli volat odborníka. Kromě toho je také velmi snadno udržovatelná – stačí ji pravidelně čistit mýdlovým roztokem a utřít hadrem.

Koupit moderní umyvadlovou baterii Hansgrohe Focus s clic-clacem chrom 31604000

Pokud hledáte moderní a praktickou umyvadlovou baterii, která vám usnadní běžné úkony, určitě vás zaujme umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem chrom 31604000. Tuto baterii můžete zakoupit na našem webu Crosta.cz za velmi příznivou cenu.

Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem chrom 31604000