Nově příchozí: Šedý lakovaný rozkládací jídelní stůl Tom Tailor Color 190/275 x 90 cm

Chcete mít ve vaší jídelně stůl, který bude minimalistický, ale přesto praktický a stylový? Pak se rozhodně podívejte na nově příchozí šedý lakovaný rozkládací jídelní stůl Tom Tailor Color!

Šedý lakovaný rozkládací jídelní stůl Tom Tailor Color 190/275 x 90 cm

Jídelní stůl Color s funkcí rozkladu

Jídelní stůl Color nabízí praktickou funkci rozkladu, díky kterému můžete kdykoliv pozvat i početnější návštěvu a během chvilky vytvořit dostatek prostoru v jídelně. Rozložený stůl má rozměry 190/275 x 90 cm, takže na něj bez problémů usadíte i více hostů. Po večeři nebo oslavě pak stůl snadno složíte a uvolníte tak cenný prostor v místnosti.

Stabilní podnož z dubového dřeva

Stůl stojí na pevné a stabilní podnoži z dubového dřeva, kterému dodává svůj přírodní nádech. Tu vkusně doplňuje deska z šedě lakovaného MDF. Deska je velmi odolná a snadno se udržuje. Stačí vzít navlhčený hadřík a nečistoty jsou pryč.

Stůl je dostupný také v menší verzi, která není rozkládací. Vybrat si můžete z bílého a šedého barevného provedení. Pokud si tedy chcete pořídit jídelní stůl, který bude nejen praktický, ale také stylový, zvolte si šedý lakovaný rozkládací jídelní stůl Tom Tailor Color!

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva desky stolu je šedá.

Zde si můžete stůl zakoupit.