Nový čas na vaši chytrou domácnost: Time for home Zlatý budík Level VI. s bílým LED displejem

Designový budík Level VI. s LED displejem nabízí mnoho funkcí–ukazatele hodin, data a teploty. Level nabízí dvě možnosti zobrazování času. První možností je permanentní zobrazení, druhou pak poklepání na horní část budíku nebo tlesknutí. Budík lze nastavit na buzení až s jednominutovým pípáním. Příjemným bonusem je také možnost volby 12 či 24 hodinového formátu času.

Probuďte se příjemně s budíkem Level VI!

Time for home Zlatý budík Level VI. s bílým LED displejem je přesně ten budík, který potřebujete k tomu, aby se vaše rána stala příjemnější. Nastavte si ho podle svých představ a už si nikdy nebudete muset vstávat se špatnou náladou. Budík je k dostání na stránkách Maliboo.cz, kde si ho můžete objednat jednoduše a rychle.

Nový čas na vaši chytrou domácnost: Time for home Zlatý budík Level VI. s bílým LED displejem

Nejlepší na tom všem je, že tento budík má tichý chod, což znamená, že se nebudete muset trápit tím, že z něj nějak vyrušíte ostatní členy vaší domácnosti, kteří si chtějí ještě nějakou chvíli zdřímnout.

Povídejme si trochu podrobněji o tom, jak vlastně tento budík funguje. LED displej vám ukáže aktuální čas, dáte si do něj budík na přesnou hodinu, nastavíte si, jestli vás bude tatínkovská rána vzbuzovat pípáním či melodií a můžete se na to spolehnout.

Nový čas na vaši chytrou domácnost: Time for home Zlatý budík Level VI. s bílým LED displejem

Pokud se vám nechce ani po tlesknutí nebo poklepání na budík vstávat, můžete si nastavit opakované buzení až dvakrát za pět minut. A aby všechno odpovídalo vaší moderní domácnosti, můžete si vybrat z několika krásných barev. Pokud máte rádi luxusní kovové prvky, je tento budík právě pro vás.

Neváhejte a pořiďte si Time for home Zlatý budík Level VI. s bílým LED displejem na stránkách Maliboo.cz. Ať už ho pořídíte pro sebe nebo ho dáte jako dárek, jistě vám bude dobře sloužit.

Získejte tento skvělý výrobek ještě dnes a nechte své ráno křičet „dobré ráno“!