Nový venkovní sušák Vileda Sun-Lift – až 50 metrů na jednom místě!


Vileda Sun-Lift – to je novinka na trhu venkovních sušáků, která nabízí maximální sušící plochu až 50 metrů na jednom místě! Jde o roztahovací hliníkový rotační sušák s inovativním systémem stále perfektně vypnutých šňůr. Navíc se jedná o velmi lehký sušák, díky jeho hliníkové konstrukci je nerezavějící a odolný vůči UV záření.

Novinku si můžete zakoupit například zde.

Skvělý design a nastavitelná výška až na 184 cm

Sun-Lift kombinuje skvělý design s inovativním systémem, díky kterému jsou šňůry stále v perfektním napětí. Sušák je navíc vybaven nastavitelným stojanem, díky kterému je možné ho výškově rozšířit až na 184 cm, aby se sušák mohl přizpůsobit vašim potřebám.

Extra pevný obal na sušák a 4 háčky pro možnost dodatečného pověšení ramínek

Sun-Lift je navíc vybaven extra pevným obalem, který chrání sušák před UV zářením i před povětrnostními vlivy. Součástí balení je také speciální úchyt sušáku pro umístění do země. A pokud by vám ani 50 metrů sušící plochy nestačilo, sušák je navíc vybaven 4 háčky, na které můžete snadno zavěsit další ramínka.

Tento nový venkovní sušák od Viledy je skutečně tou nejlepší volbou pro ty, kteří potřebují co největší sušící plochu na jednom místě. A díky jeho odolné a lehké konstrukci se vám bude sušením prádla snadno a rychle. Za vyzkoušení rozhodně stojí!

Vileda Sun-Lift
Vileda Sun-Lift s ramínky