Pohodlný spánek s polštářem Cento 50x80cm


Kolekce pro aktivní lidi s neustálým stresem

Polštář Cento z kolekce Cento je určen pro aktivní lidi, kteří žijí naplno a mají neustálý stres. S tím, jak se člověk pohybuje během dne, nahromadí se v jeho těle elektrostatický náboj, což může vést k nespavosti a svalovému napětí. Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny ale dochází ke ionizačnímu jevu, který náboj vybije a sníží tak následné nežádoucí efekty.

Na odpočinek se tedy vždy hodí tento polštář, který pomáhá odstranit stres a umožňuje tak lepší spánek.

Malá kostka dodává kolekci zvláštní kouzlo

Důležitým prvkem kolekce Cento je také malá kostka umístěná na látce. Tento drobný detail dodává polštáři a celé kolekci zvláštní kouzlo a originalitu.

Proto se tento polštář hodí nejen pro odpočinek v posteli, ale také jako dekorační prvek do každého interiéru.

Látka: mikrovlákno (99,6 % polyester / 0,4 % uhlíkové vlákno)

Kolekce Cento vyniká nejen díky inteligentnímu designu, ale také díky použití kvalitních materiálů. Tkanina, ze které je polštář vyroben, je z mikrovlákna, tedy ze speciálního druhu polyesteru, který je velmi jemný na omak a zároveň odolný proti vypadávání vláken.

To vše zaručuje maximální pohodlí a kvalitu spánku!

Výplň přikrývky: 100% polyester HCS

Pro zajištění maximálního komfortu a tepla je polštář vyplněn 100% polyesterovou výplní HCS, která zaručuje dokonalou izolaci a zachování tepla v chladných nocích.

Naše tělo si zaslouží kvalitní odpočinek a toho můžeme dosáhnout právě s tímto vynikajícím polštářem.

Výplň polštáře: Fillball (100% silikonizovaný polyester)

Kromě přikrývky je ale také polštář plněn kvalitním polyesterem Fillball, který snižuje tlak na hlavu a krk a pomáhá tak eliminovat bolesti hlavy při probouzení. Díky speciálnímu zpracování je silikonizovaný polyester velmi odolný a dlouhodobě zachovává svůj tvar i objem.

A když si k tomu přidáte tašku na polštář, která je součástí kolekce, tak nejen v posteli, ale i na cestách budete mít zajištěn maximální komfort a pohodlí.

Celá kolekce Cento je navíc vyrobena v EU, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost v oblasti zdravotních a ekologických normativů.

Pro zajištění kvalitního odpočinku a snížení stresu je polštář Cento 50x80cm nejlepší volbou. Pokud si ho chcete zakoupit, můžete to udělat na https://www.velkynabytek.cz/produkt/polstar-cento-50m80cm.