Rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s látkou Gojo 04

Velká moderní sedací souprava s otomanem a nastavitelnými zádovými opěrkami pro extra pohodlí.

Máte rádi moderní design a hledáte pohodlnou sedací soupravu pro celou rodinu? Pokud ano, tak rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s látkou Gojo 04 je pro vás tím pravým řešením. Tato sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, je skvěle polstrovaná a nabízí tak nejvyšší komfort při sezení i ležení.

Jednou z největších výhod této sedací soupravy je její rohový tvar, díky kterému skvěle zapadne do každého prostoru a působí moderně a stylově. Soupravu také můžete sestavit podle vašich požadavků, a to v levém i pravém provedení. V této variantě si můžete vybrat ze čtyř různých barev látky Gojo 04, takže jistě najdete ten správný odstín pro váš obývací pokoj.

Díky otomanu a nastavitelným zádovým opěrkám můžete tuto sedací soupravu snadno přizpůsobit svým potřebám a vychutnat si tak optimální pohodlí. Otoman přináší další sedací místo, které můžete využít jak pro odpočinek nohou, tak i jako další sedací plochu pro návštěvy. Nastavitelné zádové opěrky pak nabízejí možnost si nastavit pozici podle vašich potřeb – zda chcete relaxovat při sledování filmů, nebo sedět vzpřímeně při čtení knihy.

Jak jsme již zmínili, sedací souprava BRETAN je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a snadnou údržbu. Látka Gojo 04 je velmi příjemná na dotyk a snadno se udržuje v čistotě. Součástí balení jsou dva velké polštáře, které můžete využít jak pro podporu zádů, tak i pro ulehčení při spaní.

Naše firma Crosta, která je specializována na prodej nábytku, Vám může tuto rohovou sedací soupravu dodat přímo domů. Kromě toho nabízíme i další doplňky a nábytek, které skvěle doplní interiér vašeho domova.

Základní informace:

  • rohová sedací souprava v levém provedení
  • látka Gojo 04 – černá, hnědá, béžová nebo šedá
  • otoman a nastavitelné zádové opěrky pro extra pohodlí
  • vyrobeno z kvalitních materiálů
  • v balení jsou dva velké polštáře

Pohodlně a stylově se usaďte na rohovou sedací soupravu BRETAN v levém provedení s látkou Gojo 04 a užijte si maximální pohodlí i při delším sezení.


Rohová sedací souprava BRETAN v levém provedení s látkou Gojo 04