Rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 levý od MEBLINE

je ideální volbou pro každou moderní domácnost, která hledá kvalitní a pohodlný nábytek, který dokáže splnit všechny požadavky. Tato sedací souprava nabízí nejen skvělý design, ale také vysoký komfort a mnoho praktických funkcí.

Rozměry sedací soupravy

Sídlíte-li v menším bytě, bude vás jistě zajímat, jaké jsou rozměry této rohové sedací soupravy. Šířka soupravy je 236 cm, výška 86 cm a délka 145 cm. Díky těmto rozměrům se nebudete muset obávat, že by byla sedací souprava příliš velká pro váš prostor.

Rozměry dodatkowe

Sedací souprava MASSIMO kronos 2 levý od MEBLINE nabízí také doplňkové rozměry, které vám umožní ještě více využít její potenciál. Spací plocha je 140 x 197 cm, což znamená, že se jedná o dostatečně velkou plochu pro pohodlný spánek. Souprava také nabízí úložný prostor, což umožní organizovat váš interiér jednoduše a prakticky.

Detaily sedací soupravy

Která strana rohu je pro vás tou správnou? Tato sedací souprava je určena pro levou stranu rohu. Tkanina, použitá pro výrobu této sedací soupravy, je Kronos 2 + Tropic 01 a polštáře jsou již zahrnuty v ceně. Sedací souprava také nabízí rozkládací funkci na spaní, což představuje další praktickou funkci, která vám umožní snadno a rychle naplnit potřeby vašich hostů.

Konstrukce sedací soupravy

Když si kupujete sedací soupravu, je důležité zkoumat její konstrukci a zjistit, zda je vyrobena z kvalitních materiálů. Tato rohová sedací souprava je vyrobena z dřevěného rámů, který zaručuje vysokou stabilitu a trvanlivost. Pružiny typu Bonell a pěna T30 dodávají sedací soupravě komfort a zmírňují otisk tlaku.

Další informace

Na závěr si uveďme ještě několik dalších informací o této skvělé sedací soupravě. Souprava je dodávána s garantovanou zárukou na 24 měsíců. Také musíme upozornit na to, že se jedná o celočalouněnou sedací soupravu, která doplní váš interiér.

Chcete-li zakoupit tuto rohovou sedací soupravu MASSIMIO kronos 2 levý, stačí klinout na tento odkaz a objednat ji ještě dnes.