Stima Jídelní židle Silvana: Nejlepší volba pro Vaši jídelnu!

Stima jídelní židle Silvana je vyrobena z kvalitního masivního buku a její sedák je čalouněný, což ji dělá nejen krásnou, ale také velmi pohodlnou. Tato klasická jídelní židle je vhodná pro použití jak v domácnostech, tak i v restauracích a na dalších místech s vysokým provozem.

Celodřevěná jídelní židle Silvana nabízí vynikající komfort díky ergonomickému tvarování sedáku a opěradla. Pokud hledáte pohodlnou jídelní židli s klasickým vzhledem, Stima Jídelní židle Silvana je tím správným výběrem.

Jelikož je tato jídelní židle vyrobena z masivního buku, disponuje vysokou nosností až 155 kg, což zajišťuje bezpečnou a spolehlivou podporu pro každého uživatele. Dále je její povrchová úprava provedena mořením a lakováním, což jí dává odolnost proti oděru a zabraňuje také praskání dřeva.

Výběr barev

Pokud jde o barevné provedení, Stima Jídelní židle Silvana nabízí bohatou paletu barev, které můžete vybrat dle vybraného vzorníku. Zaručujeme, že si každý zákazník najde tu správnou barvu pro svou jídelnu.

Nyní si můžete tuto krásnou jídelní židli pořídit za skvělou cenu na www.nabyteklevneji.cz. Ověřte si sami, proč je Stima Jídelní židle Silvana tolik oblíbená mezi našimi zákazníky!

Stima Jídelní židle Silvana

Neponechávejte nic náhodě a dopřejte si kvalitu.