Stylová šatní skříň Drake SZ150 s zrcadlem v dubu bílém/grafitu lesku

Moderní bytový nábytek je důležitou součástí každého interiéru. je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nábytek, který kombinuje moderní design, praktickost a kvalitní materiály. Pokud hledáte skříň, která bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru, nepromeškejte tuto skvělou šatní skříň Drake.

Moderní bytový nábytek Drake

Šatní skříň Drake SZ150 je součástí moderního bytového nábytku Drake. Tento nábytek se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem, který dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Drake se přizpůsobuje aktuálním trendům na trhu s nábytkem, aby mohl nabídnout zákazníkům to nejlepší. Všechny kusy nábytku jsou pečlivě navrženy a vyrobeny z kvalitních materiálů, aby zákazníkům sloužily co nejdéle.

Jaký je vnitřní uspořádání šatní skříně?

Vnitřní uspořádání šatní skříně je také velmi důležité. Šatní skříň Drake SZ150 disponuje řadou polic, výsuvných zásuvek a tyčí na věšení oblečení. Uvnitř skříně nenajdete pouze dostatek místa na uložení vašeho oblečení, ale také praktické přihrádky na boty a další doplňky. Vnitřek skříně je velmi praktický a ladí se s moderním designem skříně.

Lze dokoupit osvětlení skříně, viz. související produkty

Pokud by jste si přáli doplnit šatní skříň Drake ještě o osvětlení, můžete zakoupit speciální LED osvětlení jako současnou související produkt. To bude dál zkrášlovat vaši šatní skříň a usnadní vám hledání správného oblečení.

Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk

Nabízíme-li nábytek v různých dekorech?

Samozřejmě! Šatní skříň Drake SZ150 je k dispozici v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk. Obě verze skříně jsou velmi moderní a elegantní. Můžete si tak vybrat tu verzi, která nejlépe ladí s vaším interiérem. Vyberte si ten správný dekor a užijte si kvalitní bytový nábytek, který vám přinese mnoho radosti a pohodlí.

Šatní skříň Drake SZ150

Parametry:

Šířka x výška x hloubka: 150x215x68cm

Materiál: Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Šatní skříň Drake SZ150

Údržba

Jakým způsobem se údržba provádí?

Údržba šatní skříně Drake SZ150, jako u každého nábytku, je velmi důležitá. Naštěstí údržba tohoto nábytku je velmi snadná a nenáročná. Pro běžné čištění postačí použití klasických čistících prostředků a měkké bavlněné utěrky. Některé části skříně lze vyčistit vlhkým hadříkem. Pokud budete postupovat podle