Stylová Scandi jídelní židle Thalia v unikátní světle růžové barvě

Elegantní jídelní židle Thalia zaujme svým okouzlujícím designem. Černě lakovaná kovová podnož a příjemný sametový sedák s prošíváním zajišťují maximální pohodlí a prožitek z posezení. Židle bude klenotem každého moderního i klasického interiéru.

Pohodlí a originalita

Thalia je více než jen jídelní židle. Je to kousek nábytku, který skvěle ladí s moderním designem a zároveň dokáže oživit klasickou místnost. Světle růžová barva je nejen velkým trendem poslední doby, ale navíc se hodí ke spoustě dekorativních prvků.

Scandi světle růžová sametová jídelní židle Thalia

Jedním z hlavních prvků přitom zůstává pohodlí. Sametový povrch sedáku je namísto plastu, což zaručuje příjemný pocit a při nekvalitním materiálu mohou být sedací plochy prohozené. Prošívání v zakřivených liniích dodává židli eleganci i zachycuje linie těla. 

Důležité informace o údržbě

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa. Samozřejmostí je, že na vodu by zbyly stopy, už z estetického hlediska je tedy důležité mokrý hadr co nejdřív sundat a nechat židli uschnout.

Zobrazit jídelní židli Thalia

Zkrátka, pokud hledáte stylovou jídelní židli, která bude dokonale zapadat do vašeho bytu či domu, nemusíte hledat dál. Thalia s rozkošnou světle růžovou barvou a pohodlným sametem přímo volá po vás. Pořiďte si ji a užijte si nejen bouřlivé rodinné večeře, ale i odpočinek, když nikoho nemáte doma.