Úložný box Domopak Ottoman – praktický pomocník s délkou 49 cm


Přehled produktu

Úložný box Domopak Ottoman

Délka: 49 cm

Barva: různé varianty

Materiál: textil

Popis: Pohodlný úložný box Ottoman od firmy Domopak je skvělým pomocníkem do vašeho domácnosti. Uložíte v něm různé věci, abyste si dodali pořádek do bytu. Délka boxu je 49 cm, což je ideální pro drobnosti.

Cena: 199 Kč

Vlastnosti produktu

Praktický a pohodlný úložný box

Domopak Ottoman je dokonalým řešením pro každou domácnost. S tímto krásným a praktickým úložným boxem si snadno a rychle dodáte pořádek do bytu.

Dostatek prostoru na drobné věci

Díky délce boxu 49 cm si snadno uložíte všechny vaše hozené drobnosti do jednoho kusu. Tento úložný box vám poskytuje dostatek místa na věci jako jsou knihy, oblečení, hračky nebo předměty, které nevíte kam dát.

Skvělé řešení pro úklid

Když se chystáte na velký úklid nebo se chcete zbavit věcí, ke kterým nemáte žádný vztah, Domopak Ottoman je dokonalým řešením pro vás. Použijte ho jako skvělou alternativu k tradičním úložným boxům a pomocníkům.

Závěr

Domopak Ottoman je praktický a pohodlný pomocník do každé domácnosti. Díky jeho délce 49 cm se snadno vejde kamkoli a je ideální pro ukládání drobných věcí. Jeho cena je navíc velmi přijatelná a vyniká svou kvalitou. Kupte si ho zde:

Koupit na Srovnavacnabytku.cz