Zútulni si balkón s pohárem vína – vtipné a originální stolky na balkón


Proč je ten správný stůl na balkón tak důležitý?

Nejenže výrazně doplní vzhled tvého balkónu, ale také může být velice praktický. Pokud třeba rád/a trávíš čas venku na svém balkóně, určitě víš, jak je to s pitím a občerstvením. Pokud zrovna nemáš volné ruce, stůl na balkónu zaručeně oceníš. A co navíc, pokud zvolíš stůl vhodný i pro exteriéry, nebude vám vadit ani déšť a celý rok jej můžeš nechat na balkóně.

Které typy stolků na balkón jsou aktuální a moderní?

1. Hrnkové stolky s pletením

Hrnkové stolky s pletením jsou velice oblíbené a hodí se k jakémukoli typu balkónu. K dostání jsou v mnoha barevných provedeních. Jsou lehké, snadno se ukládají, ale především jsou krásné.

2. Skládací stoly

Skládací stoly jsou další oblíbenou volbou pro balkón. Jsou praktické, protože se snadno skládají, takže je můžeš snadno uložit vám mezi stoličky a nevadí jim ani déšť.

3. Kruhové stoly z přírodního materiálu

Kruhové stoly z přírodního materiálu (např. ratan, bambus) jsou skvělou volbou pro balkón, pokud máte přírodní nábytek na dostání jsou v mnoha provedeních a barevných kombinací. Navíc jsou poměrně odolné a vydrží vám v původním výběru dlouho.

Kde a jak si můžete tyto stolky na balkón pořídit?

Nakoupit je můžete na mnoha místech, ale nejlepší volbou je určitě nákup v e-shopu s venkovním nábytkem a doplňky. Příkladem může být e-shop mobilask.cz. Tento e-shop nabízí širokou škálu nábytku a dekorací pro exteriéry a zaručeně zde najdete i ten správný stůl na balkón.

Nezapomeňte si balkón nejen učinit pohodlným a krásným, ale také praktickým s vhodným stolkem.