Galaktický sen v růžových odstínech: Bavlněné povlečení od 4Home v rozměru 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

V jednoduchosti je krása a pro místnost sloužící k relaxaci to platí dvojnásob. Stylové bavlněné povlečení Galaxy potěší všechny milovníky jednoduchých vzorů. Uklidňující spojení růžové a bílé s čistými liniemi dodá vaší ložnici moderní a poutavý styl. Měkká a pohodlná 100% bavlna zajistí příjemný spánek.

Povlečení je navíc oboustranné – z jedné strany klasické jemné proužky, z druhé jednoduchý geometrický vzor ve tvaru trojúhelníků – můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den. Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip.

Popis produktu:

Souprava obsahuje:

  • 2x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm

Výhodou bavlněného povlečení je nejen jeho příjemný a měkký povrch, ale především to, jak dobře odvádí vlhkost. Díky tomu je ideální volbou na celý rok. Látku nejen snadno udržíte v čistotě, ale také se vám v něm bude dobře spát.

Pokud milujete jednoduchost a styl, který nikdy nevyjde z módy, pak je toto povlečení pro vás ta pravá volba. Vyberte si jednoduchý design, který zároveň dodá vaší ložnici moderní a svěží vzhled.

Navíc, pokud si zajistíte více souprav tohoto povlečení, můžete je navzájem libovolně kombinovat a mít svou postel každý den jinak.

Galaxii nechte vstoupit do své ložnice

Náš domov by měl být místem, kde se cítíme dobře. Ať už hledáte harmonii, klid nebo pocit bezpečí, právě tohle povlečení vám zaručí, že si svůj prostor oblíbíte. S růžovou galaxií vás začnou ovlivňovat vesmírné síly a vaše sny se stanou o mnoho zajímavějšími.

Když si představíte, že se s pohodlným povlečením vydáváte na dobrodružství do neznáma, může se vám stát, že se ráno probudíte s úsměvem na tváři. A pokud chcete tento sen zakoupit, klikněte na odkaz zde, kde si můžete prohlédnout detaily a koupit tento kousek.