Stylová zelená rohová pohovka MESONICA Musso nabízí útulnost a designový kousek


Designová rohová pohovka MESONICA Musso

Bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti.

Pohovka MESONICA Musso

Zelené čalounění z kvalitní sametové látky

Stabilní podnož z bukového dřeva je skvěle doplněna o zelené čalounění z kvalitní sametové látky, která dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Čištění a údržba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Potřebujete novou pohovku do svého obývacího pokoje? Co takhle zelená rohová pohovka MESONICA Musso? Kvalitní sametová látka, která má nejenom pěkný vzhled, ale také vysokou životnost, a stabilní podnož z bukového dřeva vám nabízejí dokonalou kombinaci designu a funkčnosti. Navíc je možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce, takže si můžete být jisti, že bude stát v harmonii se zbytkem vaší domácnosti.

Ať už si potřebujete odpočinout po náročném dni, nebo přivítat své hosty v útulném a stylovém prostředí, rohová pohovka MESONICA Musso vám poskytne vše, co potřebujete. Navíc se nabízí několik barev, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. A pokud byste si chtěli být zcela jisti, že rozhodnutí bylo správné, můžete se podívat na další fotky produktu nebo si prohlédnout podrobnější popis na nabyteklevneji.cz.