Moderní WC prkénko s měkkým zavíráním Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B

WC prkénko softclose z duroplastu se softclose (pomalé sklápění) v bílé barvě. Panty z oceli.

Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B WC prkénko softclose

Moderní WC prkénko s měkkým zavíráním

Všichni si přejeme mít doma moderní a účelné vybavení, které nám usnadní každodenní činnosti. WC prkénko Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B s měkkým zavíráním je skvělým příkladem.

Vysoce kvalitní materiály pro dlouhou životnost

WC prkénko je vyrobeno z kvalitního duroplastu, který je odolný vůči nárazům a opotřebení. Panty jsou z oceli, takže jsou pevné a odolné. Díky tomu bude prkénko sloužit po mnoho let.

Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B

Měkké zavírání pro tichou manipulaci

Jedním z největších přínosů tohoto WC prkénka je měkké zavírání. Díky tomu se prkénko pomalu sklápí a není slyšet žádný hluk. To je velmi praktické, když odkládáme prkénko ve večerních hodinách a nechceme rušit ostatní v domácnosti.

Krásný a moderní design

WC prkénko Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B má krásný a moderní design, který se přizpůsobí každému stylu koupelny. Bílá barva dodá koupelně svěží a čistý vzhled.

Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B WC prkénko softclose

Zaměření na bezpečnost a hygienu

Kromě toho, že WC prkénko sedí skvěle a má měkké zavírání, je také snadné udržovat v čistotě díky hladkému povrchu. To je obzvláště důležité, když máme doma malé děti.

Pořiďte si kvalitní WC prkénko Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B s měkkým zavíráním a užijete si maximální pohodlí při používání.

Zde si můžete WC prkénko Roca Meridian duroplast bílá A8012AC00B zakoupit