Sedací souprava Happy ve tvaru U Roh: Orientace pravého rohu

Moderní sedací souprava Harry v oblíbeném provedení je nyní za super akční cenu v nejoblíbenějším potahu – akční potah Inari, který se vyznačuje svou pevností a živostností.

Dodáváme tuto pohodlnou sedací soupravu v provedení pravý nebo levý roh, takže si můžete vybrat podle svých představ. Rozměry této pohodlné sedací soupravy jsou 305x175x90cm a po rozložení nabízí plochu o rozměrech 265x126cm.

Jádro této sedací soupravy je vyplněno pružinami a PUR pěnou pro pohodlné sezení. Kovové nožky pak zajišťují stabilní postavení této sedací soupravy Happy, bez ohledu na okolnosti.

Součástí jsou 2x úložný prostor

Součástí této sedací soupravy jsou i dva úložné prostory, do kterých můžete schovat mnoho užitečných věcí. Velký rozklad této sedací soupravy ocení pak vaše návštěvy, které získají originální místo pro spaní.

Sedací souprava Happy je totiž rozkládací a nabízí velkou plochu pro pohodlný spánek vašich hostů.

Potah Inari – pevný, živý a jemný potah

Potah Inari je vyvinut s cílem zachovat stejné vlastnosti jako pytlovina – tedy pevnost, barevnou stálost a trvanlivost. Má také jemnou plochu, která se vám určitě bude zamlouvat pro pohodlné relaxování na sedačce.

Potah Inari odolá oděru metodou Martindale až do hodnoty 35000, což znamená, že vám bude sloužit opravdu dlouho a s minimálními známkami opotřebení.

SEDACÍ SOUPRAVA HARRY – skvělá volba pro váš interiér

Sedací souprava Harry se svým nadčasovým designem bude královnou vašeho interiéru. Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci a navíc je vybaven funkcí rozkládání, takže si ji můžete snadno přizpůsobit podle potřeb vašich návštěv.

Design a kvalita této sedací soupravy Happy se těší velké oblibě a výrobce se může pochlubit precizním provedením. Kovové nožky vybírané v moderním provedení navíc pomáhají s úklidem a zajišťují stabilní postavení této sedací soupravy za všech okolností.

Pro své nadčasové provedení, praktičnost, pohodlí a kvalitu se Sed