Nástěnný dekorační nápis ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením a délkou 74 cm v růžové barvě


Nástěnný dekorační nápis ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením

Růžový kousek, který přináší dobrou náladu do každé místnosti

Nástěnný dekorační nápis HELLO GORGEOUS s led osvětlením je kousek, který zkrátka neurazí. Vyniká všechny ostatní nápisy svou pružnou neonovou konstrukcí, která může být tvarována do jakéhokoliv oblíbeného písmene a zkrátka tak splní každé přání. A to není zdaleka všechno, protože růžový LED nápis HELLO GORGEOUS s led osvětlením také přináší tu správnou a pozitivní atmosféru do každého pokoje.

Neon Pěnová šablona z PVC zajišťuje výbornou kvalitu a flexibilitu

Co tedy přesně tento nápis nabízí? První věcí, na kterou se většina zákazníků zaměřuje, je bezesporu jeho konstrukce. Nástěnný dekorační nápis HELLO GORGEOUS s led osvětlením je tvořen pružnými neonovými proužky, které jsou zachyceny na neon Pěnové šabloně z PVC. Toto zapouzdření z PVC zajišťuje pro nápis velmi dobrou kvalitu a flexibilitu.

Zásuvka/zástrčka typu C 8W-104/metr A+ zvyšuje jeho bezpečnost

Provozní napětí nápisu je DC 12 V a vodotěsnost je IP67, díky čemuž se může skládat z více kusů a používat se i venku. Pro tento produkt je použit adaptér s výstupem 12V 2A DC, který je v celkové délce kabelu 375 cm.

Velikost, rozměry a délka

Nápis má rozměry 74 x 17 x 2 cm. Celková délka kabelu 375 cm znamená, že lze nápis umístit, kdekoliv si zákazníkové přejí. Nápis lze snadno a jednoduše připevnit na zeď nebo například na zrcadlo a ihned tak vytvořit zcela novou atmosféru ve Vašem bytě či kanceláři.

Závěrečné shrnutí

Nástěnný dekorační nápis ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením a délkou 74 cm, růžový nápis s pružnými neonovými proužky, který je tvořen na neon Pěnové šabloně z PVC zkvalitní každý prostor a vytvoří tu správnou a pozitivní atmosféru. Produkty od firmy ASIR jsou kvalitní a spolehlivé, a tento nápis není výjimkou. Zásuvka/zástrčka typu C 8W-104/metr A+ zvyšuje bezpečnost a vodotěsná IP67 konstrukce dokáže nápis přizpůsobit na míru. Pokud si tedy přejete vytvořit nový a příjemný prostor pro práci či relaxaci, nemusíte hledat dál. Tento produkt zkrátka stojí za to!

Nechte si nástěnný dekorační nápis ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením zdobící Vaše zdi i Vy! Pro více informací a ke koupi produktu přejděte na stránky https://www.skvelynabytek.cz/produkt/asir-nastenny-dekoracni-napis-hello-gorgeous-s-led-osvetlenim-74-cm-ruzova.

ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením
ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením
ASIR HELLO GORGEOUS s led osvětlením